Vtipy

27. července 2007 v 15:05 | já |  vtipy
Angličan, Francouz a Ir se baví v baru o válčení. Angličan se chvástá: "Vy Francouzi bojujete akorát kvůli penězům a Vy Irové kvůli území. To my Angličané bojujeme za čest." a Irčan na to ledově odpoví: "No jo, jasný. Každej bojujeme za to, čeho máme nejmíň."
Ty Martine, jak to děláš, že Tvoji poštovní holubi při závodech vždy zvítězí?" "Zkřížil jsem je s papoušky, takže když zabloudí, umí se zeptat na cestu
Policajt říká rybáři: "Na tomto rybníku se chytají ryby jen na povolení!" "No, vidíte je, potvory," povídá rybář, "a já blbec je tady chytám na červy."
Američan, Rus a Čech mají jít na popravu, ale mohou si vybrat zda chtějí provaz, kulku nebo křeslo. Američan chce křeslo. Posadí ho do křesla. Cvak a ono nic. Ale musí ho pustit. Američan vyjde na chodbu a poradí Čechovi, že nejde proud. Čech si tedy vybere křeslo a situace se opakuje. Když vyjde, zašeptá Rusovi, že nejde proud. No a Rus vejde dovnitř a když se ho ptají co si vybere říká: "Když nejde proud, tak mě třeba zastřelte."
Slyšel jsem, že jste dostali nový byt. Jaký je?" "Bohužel tak vlhký, že jsme včera našli v pasti na myši rybu!"
"Halo, je tam společnost pro ochranu zvířat?" "Ano, prosím." "Tak hned přijeďte k nám. Tady sedí na stromě listonoš a strašně sprostě nadává našemu dobrmanovi!"
Proč mají ženy menší chodidla než muži? Aby mohli stát blíž ke kuchyňskému dřezu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama